HİKAYEMİZ

Hikayemiz 2013 yılında başlıyor - diğer birçok girişimci ve hayalperestten çok farklı olmayan bir hikaye. O zamanlarda iyi ve taze kavrulmuş kahve bulmak şaşırtıcı derecede zordu. Bu yüzden Kerem Küçükoğlu bu konuda bir şeyler yapmaya karar verdi.

Ankara'da ilk kahve girişimi olan firmasını kurdu. Kahvelerini kavurmak için en son teknolojiden daha antika ekipmanlarla, zanaatini geliştirmeye başladı, deneyimin her alanında mükemmellikten daha azını istemedi.

 

Kerem Küçükoğlu  2019 yılında 3 Cores Roastery kurdu. 3 Cores Roastery olarak gerçekten olağanüstü kahve için Adil Ticaret fiyatlarının doğrultusunda ödeme taahhüdümüzle, sürdürülebilir tarım ve çevre uygulamalarına bağlılığı da benimsiyor, size başka hiçbir yerde bulamayacağınız özel, dikkat çekici kahveler sunuyoruz.

Kahvenin tüm formlarında (çekirdek, demlenmiş ve espresso) ulaşılabilir, erişilebilir bir lüks olması gerektiğine inanıyoruz. Amacımız, kahvemizi herhangi bir deneyime unutulmaz bir ek yapmak ve bir fincan kahvemizi kendi başına bir deneyim hazırlama ve tadını çıkarma eylemi haline getirmek.

İstisnai kahvenin peşinde yaşam boyu süren bir keşif ve zevk yolculuğudur.

3 CORES ROASTERY

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

E-BÜLTEN

Yenilik ve fırsatlardan haberdar olun!

BİZİ TAKİP EDİN

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon

3 CORES ROASTERY © 2020 | Tüm Hakları Saklıdır.