HİKAYEMİZ

Hikayemiz 2013 yılında başlıyor - diğer birçok girişimci ve hayalperestten çok farklı olmayan bir hikaye. O yıllarda iyi ve taze kavrulmuş kahve bulmak şaşırtıcı derecede zordu. İyi kahvenin peşinde koşan Kerem Küçükoğlu bu konuda bir şeyler yapmaya karar verdi.

 

Ankara'da ilk speciality kahve girişimi olan firmasını kurdu. Kahvelerini kavurmak için en son teknoloji ekipmanların yanında, modifiye  retro ekipmanlara kadar her kavurma stilini deneyimleyerek zanaatini geliştirmeye başladı. Her bir yöntemde asıl amaç, her seferinde daha da iyi kahveye ulaşma tutkusuydu.

 

Kerem Küçükoğlu  2019 yılında 3 Cores Roastery’yi kurdu. 3 Cores Roastery olarak “sıradışı kahveler” için üreticilere “fair trade” fiyatlarında ödeme sözü verdi. Afrika gezilerinde edindiği tecrübelerle sürdürülebilir tarım ve çevre uygulamalarıyla çalışan çiftçilerle kurduğumuz iş ilişkileri sayesinde, size başka hiçbir yerde bulamayacağınız özel, dikkat çekici kahveler sunuyoruz.

 

Kahvenin, üreticisi de dahil herkes tarafından erişilebilir bir lüks olması gerektiğine inanıyoruz. Amacımız, kahveyi başlı başına bir deneyim haline getirmek ve bunun herkes için erişilebilir olmasını sağlamaktır.

 

Vizyonumuz; Farklı ve özel kahvenin peşinde yaşam boyu süren bir keşif ve zevk yolculuğudur.

3 CORES ROASTERY

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

E-BÜLTEN

Yenilik ve fırsatlardan haberdar olun!

BİZİ TAKİP EDİN

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon

3 CORES ROASTERY © 2021 | Tüm Hakları Saklıdır.